BASINDA BİZ

Gazete, web ve sosyal medyadan haberler

Güven Isı 2007 yılında Türkiye'de Tüketici memnuniyeti ve satış sonrası hizmet kategorilerinde yapılan değerlendirmede, bütün bayileri geride bırakarak Türkiye birincisi oldu. Güven Isı, böylelikle doğal gazın Türkiye'ye geldiği yıldan bu tarafa, ilk defa İstanbul dışından birinci olan tek firma ünvanını elde etti. Ayrıca Güven ısı, bağımsız anket firması tarafından yapılan müşteri memnuniyeti anketinde yüzde 96,2 gibi yüksek bir müşteri memnuniyeti oranıyla Eskişehir'in gururu oldu.


Kombi üreticisi Vaillant'ın grup ortaklarından Eberhard D.Baunach, Vaillant Türkiye Ceo'su M. Crosser ve üst yönetimden Mr.Kupka Güven ısı'nın bu başarısını yakından görmek için Eskişehir'e geldi. Heyet, Güven ısı sahipleri Mehmet Güvendi, Aydın Yılmaz ile çalışanlarını ziyaret ederek moral desteğinde bulundu. D.Baunach, Güven ısı sahiplerini başarısından dolayı teşekkür ederek bu başarılarının devamını diledi. Baunach," Güzel ve başarılı çalışma sergileyen bayirlerimize her zaman destekçisiyiz ve onlarla çalışmak için her türlü imkanı sunmaya hazırız" dedi.


Güven ısı ortaklarından Mehmet Güvendi de, Eskişehir'de önceki yıllarda Müteahhitler ve mimarların sıkça yaşadığı tesisat ve ısıtma problemleri, Güven ısı'nın yaptığı işçilik ve kullandığı malzeme kalitesiyle ortadan kalktığını ifade etti. Güvendi, " Önce hizmet parolası ile hareket ediyoruz.Yaptığımız işler müşteriler tarafından büyük taktir görüyor. Kaliteli ve başarılı çalışmanın hiç bir zaman karşılıksız kalmayacağını gördük" diye konuştu.


Aydın Yılmaz, firma olarak kaliteli malzemeyle kaliteli işçiliği buluşturduklarını kaydetti. Vailant'ın şu anda beş ilde uygulamaya çalıştığı ısıtma sisteminde devrim yaratan VEF sistemini Eskişehir'de başarıyla uygulayarak bir yeniliğe daha imza attı attığını anlatan Yılmaz, " Bu sistemde tesisat müşterinin evinde, daha keşif aşamasında bilgisayar ortamında üç boyutlu çizilerek müşteriye sunuluyor. Bu sistem sayesinde müşteri, daha tesisatını yaptırmadan nasıl bir tesisata sahip olacağını bilgisayar ortamında görme imkânına sahip oluyor. VEF sisteminin bir önemli özelliği de ustaların kullandığı el aletlerinin farklılığı. Bu sistemde ustaların kullandığı el aletleri müşterinin evinde tesisat yapılırken eve zarar vermiyor. Bu el aletleri ile birlikte tesisat yapım süresi kısalarak, işçilik hizmet kalitesi de artıyor." şeklinde konuştu.

Güven Isı Eskişehir'de Vaillant'ın ana bayisi olup uzun yıllardan beri ısıtma ve soğutma alanında Eskişehir halkına hizmet vermektedir.


İletişim


Adres:
Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Bul. No:45
Odunpazarı/ESKİŞEHİR
Telefon: 0 222 230 54 65
Email: info@guvenisi.com